Zimowe standardy budowlane stosowane przez Tenko-building

Tenko-building specjalizuje się w pracach hydraulicznych, jednak zimą wykonanie takich prac jest trudniejsze. A teraz drugą zimę z rzędu budujemy farmy fotowoltaiczne.

✅ Dziś podzielimy się tym, jak radzimy sobie z wyjątkowymi wyzwaniami, jakie stawia przed nami zima w pracy, ponieważ niskie temperatury, śnieg i lód mogą spowolnić pracę, zwiększyć koszty, a nawet zagrozić pracownikom.

✅ Przede wszystkim planujemy z wyprzedzeniem i podejmujemy działania, aby zminimalizować wpływ zimowej pogody i dostarczyć projekt na czas;
Wkładamy dodatkowe godziny w proces pracy;

✅ Z wyprzedzeniem przygotowaliśmy specjalny sprzęt do pracy w zimnych porach roku. Biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo pracy w mokrych i zimnych warunkach, brak odpowiedniego sprzętu może prowadzić do zmniejszenia produktywności i wydłużenia przestojów.

✅ Pracownicy otrzymują odpowiedni komplet zimowego umundurowania roboczego.

✅ Zimą słońce wschodzi później i zachodzi wcześniej, przez co światła do pracy jest mniej. W Polsce czuje się dobrze. Bierzemy to pod uwagę planując prace budowlane.

✅ Wszystkie materiały i narzędzia są przechowywane w odpowiednich warunkach lub zabierane ze sobą każdorazowo opuszczając plac budowy. Właściwe zabezpieczenie gwarantuje, że materiały pozostaną w optymalnym stanie, zapobiegając opóźnieniom spowodowanym uszkodzeniami lub degradacją.

✅ Codziennie śledzimy prognozę pogody i rejestrujemy wszystkie zjawiska pogodowe.

✅ Terminowa informacja, nawet w ciągu kilku godzin, może odegrać kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa projektu, zabezpieczeniu materiałów i sprzętu oraz zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników. – Jakie są opóźnienia w projekcie.

✅ Sprawdzamy i testujemy sprzęt pod kątem gotowości na zimno i, jeśli to konieczne.

✅ Na terenie fotowoltaiki zamontowaliśmy ogrodzenie zabezpieczające sprzęt przed niepowołanymi osobami.

✅ Dokładnie monitorujemy dostępność placu budowy, odśnieżamy drogę i w razie potrzeby posypujemy ją piaskiem i solą.

Do pracy na budowach w Polsce zapraszamy zarówno osoby bez doświadczenia (przeszkolimy), jak i doświadczonych specjalistów. Bezpieczeństwo każdego pracownika jest dla nas ważne. Aby uzyskać więcej informacji napisz do nas na Viber/Whatsapp lub zadzwoń pod podany numer +48737320577